+420 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

 Nedávno prohlédnuté

Villa Rade

Villa Rade se nachází v nejjižnějším městečku Makarské riviéry.
Villa Rade se nachází v nejjižnějším městečku Makarské riviéry.
Ve vile je k dispozici WiFi připojení k internetu. Apartmány jsou vybaveny manželským lůžkem a rozkládací pohovkou.Všechny studia i apartmány mají vlastní kuchyňský kout.Apartmány poskytují výhled na moře.Cesta na nejbližší pláž je dlouhá přibližně 4 metrů.Pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné pro děti a neplavce.Gradac se nachází na úpatí pohoří Rilić.
Popis

8denní dovolená v Chorvatsku na Makarské riviéře

 • Garance nejnižší ceny – odstavec níže
 • 7 nocí ve Ville Rade
 • Ubytování v apartmánech pro 2 – 4 osoby
 • Vlastní doprava nebo autobusová doprava
 • Bohaté sportovní vyžití
 • Letovisko s jednou z nejkrásnějších pláží Jadranu
 • Výlety po okolí – Bačinská jezera, řeka Neretva, Dubrovník, Makarská

Nejjižnější městečko Makarské riviéry

Oblíbené letovisko Gradac se nachází 40 km jihovýchodně od Makarské, na úpatí horského pásma Rilić. Tato oblast má velice bohatou vegetaci a kromě tradičního zemědělství, rybářství a pěstování oliv se obyvatelé zabývají turismem a pohostinstvím. Za prohlídku zajisté stojí nepatrné zbytky římských staveb a věž ze 17. století, která je pozůstatkem opevnění proti Osmanům. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem.

Ubytování v oblíbeném letovisku Gradac

Vila Rade se nachází v oblíbeném letovisku Gradac, je vzdálena 400 m od moře a přibližně 600 m od centra městečka. Ve vile je k dispozici WiFi připojení a parkoviště.
Studio 2+1 – pro 2 až 3 osoby, vybaveno vlastním sociálním zařízením, 2 lůžky v denní místnosti s malým kuchyňským koutem, balkonem či terasou. Do studia lze přidat přistýlka ve formě rozkládacího lůžka.
Apt 2+2 – pro 2 až 4 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželským lůžkem, rozkládací pohovkou (pro 2 osoby) v denní místnosti s malým kuchyňským koutem, balkonem či terasou. Výhled na moře.
Stravování probíhá ve vlastní režii.

Oblázkové pláže lemované borovicemi a palmami

Nejbližší pláž se nachází přibližně 400 m od ubytování. Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře, které je vhodný pro děti i neplavce. Široké oblázkové pláže jsou lemovány a borovicemi a palmami. Pláže se táhnou podél celé obce a nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce. Gornja Vala je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu.

Sport, zábava a tipy na výlety

Sport
V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si zapůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.
Zábava

Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivcem živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.
Tipy na výlety
V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Velmi oblíbenou turistickou atrakcí je „mandarinkobraní", kde si mohou návštěvníci za poplatek sklidit své mandarinky a sníst je. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviery Makarská.

Důležité informace

 • Domácí zvířata nejsou povolena
 • Doprava vlastní nebo autobusem
 • Nástupní místa po celé ČR
 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
 • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas