📞 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

 Nedávno prohlédnuté

Hotel Elvezia

Popis

Skvělá rodinná dovolená v Hotelu Elvezia*** v Pesaru! První dítě do 12 let zdarma a druhé dítě do 12 let za zvýhodněnou cenu!

 • Garance nejnižší ceny – odstavec níže
 • Pobyt v hotelu*** s polopenzí a ke každé večeři zdarma 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu
 • Pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací (již v ceně zájezdu), balkonem a minibarem
 • Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena jen 250 m od hotelu
 • Volná pláž je vzdálena od hotelu cca 700 m pěší chůzí
 • Pobyt pro první dítě do 12 let je zcela zdarma a druhé dítě do 12 let je za zvýhodněnou cenu
 • Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka) lze dokoupit přímo v místě za cca 12 €/den

Pesaro - krásné město s historickým centrem

Pesaro je krásné přístavní město a zároveň druhé největší město v oblasti Marche. Jeho jedinečný historický ráz a množství krásných pamětihodností v centru města z něj dělá nezapomenutelné místo pro Vaši dovolenou. Naleznete zde dlouhý pás upravených pláží a promenádu, která láká k večerním procházkám. I když se jedná o klidnější letovisko, stále tu najdete bohatý noční život a nepřeberné množství sportovních a oddechových aktivit. Navštívit můžete také několik muzeí a galerií. 

Ubytování v Hotelu Elvezia*** s italskou polopenzí

Hotel Elvezia*** má strategickou polohu v rámci města. Leží jen 250 m od pláže a centrum města je vzdáleno jen 10 minut klidné pěší chůze. Hotel je vybaven americkým barem, panoramatickou restaurací, TV místností, výtahem a střešní terasou. Stravování je formou polopenze s typickými pokrmy italské a mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou zajištěny formou sladkého a slaného bufetu. Těšit se můžete např. na croissanty, sladké pečivo, chléb, krekry, jogurty, cereálie, čerstvé ovoce, sýry a salámy. Večeře jsou formou výběru ze dvou druhů menu se zeleninovým bufetem a ovocem nebo dezertem. Ke každé večeři navíc dostanete 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, SAT/TV, telefon, fén, trezor, minibar, klimatizaci, přístup na WiFi a balkon. Pokud cestujete s dětmi, určitě Vás potěší, že pobyt pro dítě do 11,99 let na 1. přistýlce je zcela zdarma a dítě do 11,99 let na 2. přistýlce je za zvýhodněnou cenu.

Písečná pláž jen 250 m od hotelu

Pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena jen 250 metrů. Jedná se o upravenou a placenou pláž, tzn. k jejímu využívání je nutné si zakoupit plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka). Orientační cena plážového servisu zakoupeného v místě dovolené je cca 12 €/den (záleží na termínu dovolené). Volná pláž (bez nutnosti zakoupit plážový servis) se nachází pouze 700 m pěší chůze od hotelu. Hlavní část moře určená ke koupání je chráněna před silným příbojem kamennými vlnolamy. V místě se dají také objednat individuální výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla anebo jízdní kola a podniknout cyklo výlety do okolí. Hotel nabízí vlastní půjčovnu kol. Parkování auta je možné za poplatek 5 €/den (platí se přímo v hotelu) dle volných kapacit. Parkování lze předem rezervovat v CK.

Důležité informace

 • Check-in cca od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.
 • Doprava vlastní nebo autobusem (při autobusové dopravě je časný ranní příjezd do destinace a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních/večerních hodinách)
 • Nástupní místa po celé ČR
 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
 • Odjezd z destinace v odpoledních/večerních hodinách, návrat do ČR v dopoledních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Slevy a podmínky

Speciální sleva autobusová doprava zdarma platí do 30.11.2016 ke všem uvedeným termínům a vztahuje se na nástupní místa Praha, Jihlava, Brno. Sleva first minute a sleva na autobusovou dopravu platí pouze pro osoby na základním lůžku, neplatí tedy pro osoby na přistýlkách a děti, které mají pobyt zdarma. Slevu first minute nelze kombinovat se slevou autobusová doprava zdarma. U termínů s autobusovou dopravou Vám bude sleva autobusová doprava zdarma načtena, místo slevy first minute, do objednávky prodejcem (jedná se o výraznější slevu).