+420 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

 Nedávno prohlédnuté

Hotel Minerva

Caorle - část Levante
Caorle - část Levante
budova hotelu Minervanový nábytek v pokojích rok 2016nový nábytek v pokojích rok 2016nový nábytek v pokojích rok 2016nový nábytek v pokojích rok 2016Výlety do Benátek - možnost zakoupení na místěnový nábytek v pokojích rok 2016nový nábytek v pokojích rok 2016nový nábytek v pokojích rok 2016nový nábytek v pokojích rok 2016nový nábytek v pokojích rok 2016pokoj č. 3pokoj č. 3dvoulůžkový pokojpokoj č. 3pokoj č. 3pokoj č. 7pokoj č. 23dvoulůžkový pokojpokoj č. 14pokoj č. 14pokoj č. 23pokoj č. 23pokoj č. 23pokoj č. 26pokoj č. 26pokoj č. 27pokoj č. 27pokoj č. 27v hotelu bar - možno platit v Kčkrásné barevné Caorlepláž u hotelu Minervapromenáda v Caorle ke kostelíkuletecký pohled na Caorlejídelna v hotelu bar v hotelujídelna v hotelupláž u hotelu Minervapláž u hotelu Minervapláž u hotelu Minervapláž u hotelu Minervapláž u hotelu Minervapláž u hotelu Minervapláž u hotelu Minervapohled na část pláže v Caorlebudova hoteluulice s hotelem v pozadíulice u hotelu Viale Santa Margheritaulice u hotelu Viale Santa MargheritaRistorante al Postiglione pár metrů od hoteluulice vedoucí na pláž od hoteluRistorante al Postiglione pár metrů od hoteluRistorante al Postiglione pár metrů od hoteluRistorante al Postiglione pár metrů od hoteluRistorante al Postiglione pár metrů od hoteluRistorante al Postiglione pár metrů od hoteluulice vedoucí na pláž od hoteluceník baru v hotelu rok 2014ceník baru v hotelu rok 2014ceník baru v hotelu rok 2014promenáda mezi plážemi s vytesanými sochamipromenáda mezi plážemi s vytesanými sochamipromenáda mezi plážemi s vytesanými sochamitypický dům v Caorlepláž v Caorle u kostelíkuvečerní Caorleobchůdky v Caorlehistorická věž v Caorleúžasné italské zmrzliny...aquapark Aquafollieaquapark Aquafollieaquapark Aquafollieaquapark Aquafollietrh v Caorle
Popis

Dovolená v krásném italském městečku!

 • Garance nejnižší ceny – odstavec níže
 • 7 nocí v hotelovém pokoji
 • Dítě na 1. přistýlce do 11,99 let ZDARMA
 • Polopenze
 • Pláž pouhých 200 m od hotelu
 • Většina pokojů má nový nábytek od roku 2016
 • WiFi na baru
 • Pozvolná písečná pláž
 • Doprava vlastní i autobusová

Městečko Caorle - klidné místo s historickým nádechem!

Caorle je malé klidné městečko s dlouhou historií, jehož vznik se datuje rokem 40 let př. n.l.. Toto místo Vám ale může nabídnout spousty akcí i pestrý noční život. Navštívit můžete sobotní dopolední trhy, aquapark Aquafollie, v blízkosti tenisové kurty, minigolf, golfové hřiště, vodní a plážové sporty nebo individuální výlety do okolí.

Pláž v Caorle se skládá ze 2 částí – spiaggia di Levante – převážně volná, široká pláž s pozvolným vstupem do moře, v levé části letoviska. Druhá je spiaggia di Ponente – převážně placená, s množstvím sprch, barů a restaurací. Mezi plážemi je promenáda lemována kamennými sochami místních umělců.


Hotel s jednoduchým ubytování kousek od pláže i od centra!

hotel Minerva s kapacitou 55 lůžek v 21 pokojích se nachází v blízkosti centra historického městečka Caorle, které leží 70 km od Benátek. Hotel má 3 podlaží, na každém z nich se nachází 7 pokojů. Poloha cca 200 m od pláže a 50 m od hlavní třídy Viale Santa Margherita jej předurčuje jako ideální ubytovací místo pro hosty toužící po klidné dovolené, slunění, koupání a jiných mořských radovánkách.

 Hotel nabízí jednoduché ubytování - tzv. lowcost ubytování.


2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou jednoduše vybaveny a mají vlastním soc. zařízení. Možnost rezervovat pokoje s balkonem (pokoje č. 3, 7, 14, 15, 17, 23, a 27) za příplatek 1 500 Kč/pokoj/týden, nebo bez balkonu (pokoje č. 9, 19 a 26).

Pro klienty máme k dispozici pokoje v 1. patře č. 7 a 9, pokoje ve 2. patře č. 14, 15, 17, 19 a také pokoje ve 3. patře č. 23 a 26.

Z léta 2016 má hotel většinu pokojů s novým nábytkem.


Stravování probíhá formou polopenze - snídaně část servírovaná a část formou bufetu, servírovaná večeře - výběr ze 3 menu. Hlavní část snídaně si klient vybírá den předem, stejně tak i hlavní jídlo k večeři - skládá se z polévky/těstovin, hlavního jídla (na výběr italské, české a studené/letní) a dezert (sladké nebo ovoce). Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Jídla jsou připravovaná na český způsob. Na místě je možnost dokoupení obědů (nutno vyžádat předem v CK).


Vybavení hotelu

V hotelu je klientům k dispozici jídelna s TV, bar - platba v Kč i €, wi-fi na baru, venkovní posezení, zastřešený venkovní prostor pro ponechání zavazadel, parkování u hotelu - 3 parkovací místa na vyžádání (při rezervaci v CK) za poplatek (500 Kč/park. místo/ týden, platba na místě). Dále se dá parkovat v ulicích dle dopravního značení či v blízkosti hotelu je parkovací dům - za poplatek. Pouhých 200 m od hotelu se nachází krásná písečná pláž - část Ponente - placená. Plážový servis na vyžádání cca 1600 Kč/týden nebo 300 Kč/den - platba v hotelu. Veřejná pláž je 10 min od hotelu popř. kdekoliv před řadami slunečníků v místech, kde se nepronajímají šlapadla.


Tipy na výlety

 • Benátky
 • Lido di Jesolo
 • Verona
 • Padova
 • Parco Zoo Punta Verde

Důležité informace

 • Menší vychovaná domácí zvířata povolena za poplatek (platba na místě)
 • Doprava vlastní i autobusová
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Check in od 12.00 hod., check out do 8.00 hod.
 • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách.

Video Hotel Minerva: