+420 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

 Nedávno prohlédnuté

Disneyland a Paříž

Popis

Disneyland a Paříž

  • 4denní poznávací zájezd do Paříže a Disneylandu
  • Disneyland a Paříž
  • V ceně doprava autobusem, 1 noc v hotelu se snídaní a služby průvodce
  • Nástupní místa bez příplatku: Praha a Plzeň

Francouzská metropole a zábavní park Disneyland

Pojeďte se s námi pobavit do nejznámějšího zábavního parku Evropy a zároveň s námi poznejte kouzlo francouzské metropole.

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR v podvečerních hodinách dle nástupních míst.
2. den: v ranních hodinách příjezd do Disneylandu, kde bude následovat celodenní individuální volno, abyste si mohli dostatečně užít všechny atrakce a show, které tento zábavní park nabízí. Disneyland je svět plný dobrodružství, pohádek a fantazie, rozdělen na 5 částí: Main Street, U.S.A.-typické malé americké město na přelomu 20. století, Frontierland – Divoký západ, Adventureland – země dobrodružství, piráti, Indiana Jones, Fantasyland – země fantazie a Disney pohádek jako Petr Pan, Pinocchio, Sněhurka a další, Discoveryland – země objevů, vesmíru. Dobrodružství zažijete při jízdě v autě z 50-tých let či ve člunu u „karibských pirátů“. Můžete také nasednout u hlavního vchodu do vláčku, který se zastávkami objíždí celý park. Večer přejezd na ubytování.
3. den: odjezd do centra, odkud bude následovat prohlídka města s průvodcem. Nejprve návštěva Trocadéra, odtud k Eiffelově věži, přes Martova pole až k Invalidovně. Přechod přes Alexandrův most, Grand Palais, Petit Palais, Champs Elysées, Vítězný oblouk, náměstí Svornosti, večerní projížďka lodí po Seině. Odjezd ve 22:00 hod .
4. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Důležité informace o zájezdu

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, případná city taxa v hotelu(platí se na místě) a místní doprava.
Doporučené kapesné: min. 100 €
Orientační ceny vstupného:
Disneyland - děti cca 67 €, dospělí 75 €, (při dostatečném počtu klientů možnost skupinové slevy - cena pro všechny stejná cca 64 €), Eiffelova věž 3. patro 17 €, 2.patro po schodech 7 €, projížďka lodí po Seině 14 €, Louvre 15 €, muzeum d´Orsay 11 €, Pantheon 7 € Změna programu vyhrazena.
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Brno (14:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – s příplatkem 300 Kč
Jihlava (15:15 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč
Praha (17:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - bez příplatku
Plzeň (18:30 z parkoviště před branou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) - bez příplatku