+420 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

Silvestrovský zájezd do Benátek a Verony

Popis

Vydejte se s námi přivítat Nový rok do Benátek a a navštívit slavnou Veronu. Romantická procházka silvestrovskou Veronou, krásy Benátek a velkolepý ohňostroj – to vše Vás čeká při návštěvě těchto míst. Při procházení slavnostně vyzdobenými křivolakými uličkami města na sebe nechte dýchnout jedinečnou atmosféru nabitou historií těchto v minulosti důležitých center obchodu a kultury.

  • Přivítání Nového roku v Benátkách s návštěvou Verony
  • Oslavy na náměstí Sv. Marka
  • Ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní
  • doprava autobusem
  • služby průvodce
  • Prohlídka starobylého města Verona, plavba lagunou v centru Benátek, Most vzdechů, Most Zlatníků a mnoho dalších historických památek
Program zájezdu:
1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách a následný noční přejezd přes Rakousko do oblasti severní Itálie.
2. den: v časných ranních hodinách příjezd do Verony - nádherného starobylého města, jehož dějiny sahají až do keltských a etruských dob. Poté bude následovat prohlídka historické části - velká římská aréna z 1. století po Kristu, náměstí Piazza Bra, románský kostel San Zeno Maggiore, náměstí Piazza delle Erbe, které se nachází na místě římského fóra, kde se pořádaly závody koňských spřežení. Na náměstí můžete vidět Fontanu di Madonna Verona s římskou sochou a sloup sv. Marka. Dále uvidíte náměstí Piazza dei Signori, kde uprostřed stojí socha Danta z 19. století, a v okolí je bazilika San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore - hrad rodu Scaligerů. Individuální volno, odjezd na ubytování.
3. den: Příjezd do Punta Sabbioni a odtud bude následovat přejezd lodní dopravou přes lagunu až do centra Benátek. Zde začne Vaše prohídka města s průvodcem. Uvidíte náměstí sv. Marka, Dóžecí palác (sídlo benátských dóžat a vězení), Most vzdechů, zvonici sv. Marka (Campanilla - fakultativně možnost výstupu na vyhlídku zvonice nebo prohlídka Dóžecího paláce). Projdete se labyrintem benátských uliček až k proslulému mostu Rialto (most Zlatníků) a pak už bude následovat Vaše individuální volno, ve kterém se můžete projet parníčkem po Canalu Grande a budete mít dostatek času i k nákupům v místních obchůdcích nebo občerstvení v některé z typických kaváren a restaurací. Večer si prožijete podle vlastních představ. Můžete bujaře oslavovat na náměstí Sv. Marka nebo posedět v některé z místních restaurací. Po skončení oslav v časných ranních hodinách (cca 02.00 hod.) budete převezeni lodní dopravou zpět do Punta Sabbioni a odtud pak už bude odjíždět autobus zpět do ČR.
4. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách podle výstupního místa.


Cena zahrnuje: 1x ubytování v hotelu*** s vlastním sociálním zařízením a snídaní, dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: povinný příplatek 25 € (platí se průvodci v autobusu) zahrnující turistický poplatek za vjezd do Benátské Laguny a jízdenku soukromou lodí z Punta Sabbioni do Benátek a zpět), cestovní pojištění, dobrovolné vstupné, příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč a případný příplatek za nástupní místo.


Doporučené kapesné: cca 50 €.


Změna programu vyhrazena.


Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.


Nástupní místa a orientační časy odjezdů:
Praha (Willsonovo (hlavní) vlakové nádraží, u magistrály, skleněné kopule) - příplatek 200 Kč
Jihlava (parkoviště u Billy, třída Legionářů) - příplatek 200 Kč
Velké Meziříčí, směr Praha (čerpací stanice Shell, směr Praha) – příplatek 200 Kč
Brno (Janáčkovo divadlo, ulice Rooseveltova, před restaurací Bohéma)
Mikulov (čerpací stanice Shell u kruhového objezdu, naproti Hotelu Marcinčák)

Benátky

Verona