+420 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

 Nedávno prohlédnuté

Tropicarium Budapešť

Popis

Tropicarium v Budapešti je svou rozlohou 3 000 m2 největším akváriem ve střední Evropě! Na vlastní oči zde uvidíte stovky exotických rostlin a zvířat. Celkem 8 stálých výstav láká na exotické ptáky, tamaríny, aligátory, želvy a všechny ryby světa. V obrovském akváriu plují žraloci a rejnoci, které si na závěr můžete také pohladit. Zážitkem je i ukázka krmení piraní!
Každou čtvrthodinu se v pralese začne blýskat a spustí se déšť. Teplý tropický déšť, hromy a blesky vyvolávají atmosféru jako ve skutečném pralese! Při pohledu z mostu uvidíte, jak pod vámi plují aligátoři. Mezi dětskými návštěvníky je oblíbený aligátor z Mississippi, který většinou loví ptáky a ryby.


Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR v časných ranních hodinách. Příjezd do Budapešti cca v 10:00 a následuje návštěva Tropicaria. Po návštěvě volný program – možnost návštěvy Budínského vršku, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO – nachází se zde královský hrad, Rybářská bašta a Matyášův chrám. Nebo můžete zůstat přímo v centru Budapešti a projít si vyhlášenou ulici Váci utca, navštívit chrám sv. Štěpána a podívat se k Parlamentu. Možná plavba po Dunaji.

Večer odjezd zpět do ČR cca v 22.00 hodin.


Cena zahrnuje: dopravu autobusem,  služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Praha a Jihlava, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městě.

 

Orientační ceny vstupného: Tropicarium (dospělá osoba cca  2.500 HUF, děti a senioři 1.600 HUF), vyhlídková plavba lodí na 1 hod. cena cca 2.900 HUF (podle vybavenosti lodi)

 

Doporučené kapesné: 10 000 HUF


Změna programu vyhrazena.


Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

 

Nástupní místa a orientační časy odjezdu:

Praha (02:45 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - s příplatkem 300 Kč

Jihlava (04:30 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč

Brno (05:30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) - bez příplatku

Břeclav (06:30 z parkoviště před Tescem, Lidická 137) - bez příplatku