📞 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

Hotel Savoia, Civetta - 5/6denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně

Lyžařská oblast Civetta leží mezi masívy Civetty a Monte Pelma.
Lyžařská oblast Civetta leží mezi masívy Civetty a Monte Pelma.
Civetta je stále trochu stranou od masové turistiky. Slovo fronta je zde slyšitelné pouze zřídka.Hlavní tahy obsluhují expresní sedačkové lanovky nebo kabinky.Převážně středně náročné sjezdovky jsou zasazeny do pohádkové krajiny mezi městy Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera a Valzoldana.Sportovnější sjezdovky se nachází v okolí Crep di Pecol.Sjezdovky všech úrovní mile překvapí svou délkou, převýšením, úpravou i 100% umělým zasněžovánímSympatický areál nabízí pohodu malého středisku, ale zároveň solidní výběr z 80 km sjezdovek.Horské restauce nabízí typické místní pokrmy.Ubytování v romantickém městečku Alleghe na břehu stejnojmenného jezeraHotel Savoia nabízí překrásné výhledy na jezero Alleghe i panorama Dolomit8–místní hotelový skibus Vás zaveze přímo k lanovce.Kouzelné jezero Alleghe vzniklo teprve roku 1771 sesuvem, který tak zahradil cestu říčce Cordevole.Panoramatické jezero Alleghe přímo vybízí k romantickým procházkám.Spojení moderního sportu s téměř 100 let starou historií na tratích, v jejich okolí zuřily jedny z nejtěžších bitev 1. světové války dodává středisku na autenticitě.Komu bude 80 km málo, se skipasem Dolomiti Superski je možné napojení na safari Sella Ronda.Lyžařské středisko Civetta bylo vyhlášeno renomovaným lyžařským portálem www.skiegebiete-test.de jako "Skvělé lyžařské středisko pro rodiny"Z vrcholku Col dei Baidi vedou hlavně středně a méně těžké svahy.Na sjezdovkách potkáte útulné dřevěné horské chaty i obyčejné bufety. Posilněte se panini, pastou nebo polentou.Milovníci snowboardingu ocení 2 úžasné snowparky v Alleghe a Zoldu.Pro běžkaře je upraveno celkem 20 km bílých stop.Nejoblíbenějším nástupním místem je Alleghe, kde se kabinkou lze dostat o kus dál na navazující 4sedačku, která vede až na vrchol Col dei Baidi (1 920 m).Noční lyžování si dosytosti užijete v Zoldu na sjezdovce dlouhé 5 km.Na vrcholku Fertazza na jaře vyrůstá sněhový bar s velkým výběrem domácích destilátů.
Popis

Až 6denní lyžařský zájezd do italských Alp – oblast Dolomiti Superski. Čeká na vás 80 km perfektně udržovaných sjezdovek, snowparky a pohodová rodinná atmosféra

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci nebo 6 dnů/3 noci
 • Skipas na 3 nebo 4 dny v ceně – středisko Civetta v Dolomiti Superski
 • 80 km sjezdovek, snowparky i noční lyžování
 • Ubytování s polopenzí v Hotelu Savoia u kouzelného jezera Alleghe
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst

Pojeďte lyžovat do jedné z nejkrásnějších oblastí Alp!

Italská Civetta patří mezi 12 vyhlášených lyžařských středisek oblasti zvané Dolomiti Superski. Je umístěna v pohádkové krajině mezi skalními masivy Monte Civetta (3 220 m n.m.) a Monte Pelmo (3 168 m n.m.). Naleznete zde celkem 80 km perfektně upravených sjezdovek převážně střední náročnosti. Na své si zde přijdou i milovníci snowboardu a freestyle. Součástí střediska jsou snowparky, jimž kraluje nejstarší snowpark v Alleghe. Parádní zážitky z nočního lyžování slibuje moderně osvětlená sjezdovka v Zoldo.

Ubytování v Hotelu Savoia u jezera Alleghe

Příjemný Hotel Savoia je obklopen kouzelnou přírodou a leží u břehu překrásného jezera Alleghe, v části městečka Alleghe – Masaré. Lanovka je vzdálená cca 1,4 km, skibus vám ale zastaví přímo u hotelu, takže se během pár minut dostanete na sjezdovku Piani di Pezze a je za poplatek (většinou 1 €). K lanovce Vás také odveze hotelový skibus (zdarma), který je pro 6-10 osob. Centrum města Alleghe je od části Masaré vzdálené cca 1,8 km. K vybavení hotelu patří recepce, úschovna lyží, úschovna zavazadel, společenská místnost, výtah, restaurace, snack bar, WiFi ve společných prostorách a parkoviště zdarma. Ubytováni budete v prostorných dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek (může být i palanda či rozkládací pohovka), vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem a TV. Většina pokojů má balkon s panoramatickým výhledem. Celkově má hotel k dispozici 28 pokojů a to 4x pokoj pro 4 osoby s manželským lůžkem a palandou, 8x pokoj pro 3 osoby, kde je přistýlkou samostatné lůžko anebo rozkládací pohovka, 14x dvoulůžkový pokoj a 2x jednolůžkový pokoj. Stravování formou polopenze - snídaně bufetová a večeře servírované menu o 2-3chodech. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně.

Dopravní a obecné informace

TRASY PRO LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY NA 2 NOCI UBYTOVÁNÍ A 3 DNY LYŽOVÁNÍ = TRASA 1 a 2

Základní TRASA 2A (noční přejezdy) zimních lyžařských zájezdů na 2 noci ubytování a 3 dny lyžování do středisek Civetta a Falcade je Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno – Mikulov. K této trase nelze využít svozové trasy z Ostravy.

ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ PRO VŠECHNY TRASY ZÁJEZDŮ

Trasa 2A: Praha (19.00 hod.), Humpolec (20.30 hod.), Jihlava (20.45 hod.), Velké Meziříčí (21.15 hod.), Brno (22.00 hod.), Mikulov (23.00 hod.)


Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období 12. – 23.12.2016 a od 1.2. – 23.3.2017.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Savoia je to v hotelu - může ale nastat výjimka.


MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Lze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.

Video Hotel Savoia: