+420 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

Hotel Orsa Maggiore - denní přejezd, skipas a doprava v ceně

Popis

Perfektní lyžovačka v Dolomitech! Ubytování v hotelu Orsa Maggiore*** s polopenzí a skipasem v ceně!

 • 7denní lyžařský zájezd se skipasem na 5 dní
 • Ubytování v hotelu Orsa Maggiore*** s polopenzí
 • Zastávka skibusu u hotelu
 • Centrum Falcade jen 800 m od hotelu
 • 100 km sjezdovek všech úrovní
 • 3 snowparky
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst

  Pojďte lyžovat do pohádkových Dolomit

  Středisko Falcade (Passo San Pellegrino - Alpe Lusia), v nadmořské výšce 1200 m, nabízí fascinující výhledy na vrcholky Marmolady, Pelma nebo Monte Civetty. Lyžovat můžete ve Falcade, San Pellegrino i Alpe Lusia. Naleznete zde celkem 100 km sjezdových tratí všech úrovní. Nevynechejte slavnou 11km sjezdovku Innamorati (sjezdovku zamilovaných). Zkušení lyžaři se mohou těšit i na černou sjezdovku, která měří téměř 6 km. Snowboardisté budou potěšeni 3 snowparky. Středisko je ideální destinací pro rodiny s dětmi, pro které tu jsou lyžařské školy a další činnosti jako jsou sáňkování a baby club. Areál má spojení s Moenou pomocí dobře fungující služby skibusů.

  Ubytování v hotelu s polopenzí

  Ubytováni budete v hotelu Orsa Maggiore*** s panoramatickým výhledem na Dolomity a i v hotelové depandanci. Bezplatný skibus, který zastavuje přímo před hotelem, Vás zaveze do 2,5 km vzdáleného lyžařského areálu Trevalli (San Pellegrino, Falcade, Alpe Lusia). Běžkařský areál leží pouze 1 km od hotelu a centrum města Falcade jen 800 m.

  Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, lyžárnou, společenskou místností s deskovými hrami, TV salonkem, konferenčním sálem pro 80 osob, WiFi připojením a terasou.

  Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, fén, topení, trezor a SAT/TV. Pokoje se nachází přímo v budově hotelu či v depandanci. Některé pokoje 2+2 jsou apartmánového typu - oddělené ložnice - vhodné pro 4 dospělé (2 oddělené ložnice - každá se 2 lůžky a obývacím pokojem). Stravování probíhá formou polopenze – snídaně bufetová (sladký a slaný bufet), večeře servírované – výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet. Na vyžádání je možná vegetariánská strava.

  Dopravní a obecné informace

  MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

  Trasa: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov


  K této trase nelze využít svozové trasy z Ostravy.


  Důležitá upozornění:

  • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

  CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Orsa Maggiore je to většinou v autobuse.


  MÍSTENKY DO AUTOBUSU
  Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Lze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


  INFORMACE K ZAVAZADLŮM
  Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.

  Cenová kalkulace

  25.2. - 3.3.2018
  7 dní
  Sleva: až -25 %
  Doprava: autobusová
  od 11 990 Kč/os.
  Termín 25.2.2018 - 3.3.2018 (7 dní / 5 nocí)
  Doprava autobusová
  Nástupní místo
  Termín č. 895463
  Ubytování
  Pojištění
  Slevový Kód
  Osoby v jedné ubytovací jednotce
  Věk dětí na konci zájezdu
  Potvrdit změnu

  pokoj 1+0, polopenze

  Základní ceny Cena Počet Celkem
  Dospělá osoba - jednolůžkový pokoj 15 290 Kč 1x 15 290 Kč
  Povinné příplatky
  skipas Falcade + San Pellegrino + AL 5 dní Dospělý Skipas na 5 dní 0 Kč 1x 0 Kč
  nástupní místo: Brno 0 Kč 1x 0 Kč
  Cena celkem

  Cena zahrnuje: 5x ubytování/os., 5x polopenzi/os., autobusovou dopravu, skipas pro oblast Alpe Lusia, Falcade a San Pellegrino na 5 dní, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta.


  Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, povinnou pobytovou taxu cca 1 €/os./den - platí se na místě.  Nezávazná poptávka (nevytvoří rezervaci)

  Souhlasím s uchováním osobních údajů.

  Závazná objednávka

  Souhlasím s uchováním osobních údajů.