📞 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

Hotel Quadrifoglio, Pinzolo - 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně

Popis

Skvělá lyžařská dovolená v jedné z nejkrásnějších oblastí italských Alp. Ubytování ve 4* hotelu s polopenzí, WiFi a wellness zdarma.

 • Ubytování v hotelu Quadrifoglio**** s polopenzí
 • Wellness a WiFi zdarma
 • Autobusová doprava a skipas na 3 dny pro oblast Pinzolo v ceně
 • 1 Après Ski s hudbou - neomezená konzumace svařeného vína a teplého čaje (cca 15:30 - 18:00)
 • 1 gala večeře (typická pro oblast Trentino) v ceně
 • 13km černá sjezdovka s bezmála 900 m převýšením
 • Snowpark v horní části střediska
 • Každý večer music bar 

Parádní lyžování ve středisku Pinzolo

Pinzolo leží u úpatí hory Doss del Sabion (2 100 m n. m.) a patří mezi velmi dobrá střediska s rychlými lanovkami. Stále si však zachovalo svou charakteristiku bohaté vesnice s vlastními tradicemi. Rozmanité středisko Pinzolo se nachází ve stínu světoznámé Madonny di Campiglio s níž je spojeno kabinovou lanovkou. Středisko nabízí příjemné středně dlouhé červené tratě nebo 13km černou sjezdovku s bezmála 900 m převýšením. Modře značená trať, která je využívána převážně školami, se táhne podél staré dvousedačky nad mezistanicí Pra Rodont. Snowboardisty čeká v horní části střediska snowpark.

Ubytování v srdci oblasti Val Rendena

Hotel Quadrifoglio se nachází přibližně 300 m od centra městečka Pinzolo. Skiareál je vzdálen pouhých 200 m od hotelu. K hotelovému vybavení patří recepce, restaurace, společenská místnost s TV, WiFi připojení ve společných prostorech, parkoviště (omezená kapacita), herna a zahrada. K odpočinku je k dispozici wellness, které je vybaveno saunou, tureckými lázněmi a vířivkou. Za poplatek můžete navštívit také solárium. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, TV, minibarem, trezorem a fénem. Většina pokojů je vybavena balkonem (nelze předem garantovat). 

Stravování formou polopenze

V ceně zájezdu je také stravování formou polopenze. Snídaně probíhají standardně formou bufetu a večeře bude 1x klasická servírovaná - výběr z menu o 3 chodech a 1x gala večeře - typická večeře pro oblast Trentino. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Dopravní a obecné informace

TRASY PRO LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY NA 2 NOCI UBYTOVÁNÍ A 3 DNY LYŽOVÁNÍ - 5denní lyžařský balíček = TRASA 1 a 2

Základní TRASA 1A (noční přejezdy) zimních lyžařských zájezdů na 2 noci ubytování a 3 dny lyžování do středisek Aprica, Bormio, Marilleva, Paganella, Passo Tonale, Pejo a Pinzolo je Brno – Velké Meziříčí – Jihlava – Humpolec – Praha – Beroun – Plzeň – Rozvadov.


K trase 1 je dále možné využít svozové trasy Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov. Nástupní místa ze svozové trasy jsou za příplatek 400 Kč/osoba.

ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ PRO VŠECHNY TRASY ZÁJEZDŮ

Trasa 1A: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.45 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)


Svozová trasa: Ostrava (14.30 hod.), Frýdek-Místek (14.50 hod.), Nový Jičín (15.10 hod.), Hranice (15.40 hod.), Olomouc (16.15 hod.), Prostějov (16.40 hod.), Vyškov (17.00 hod.)

Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období 12. – 23.12.2016 a od 1.2. – 23.3.2017.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. Ve většině případů se klienti převlékají v autobusu.  


MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Lze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 300 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.

Cenová kalkulace

3.3. - 7.3.2017
5 dní
Sleva: až -3 %
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
Termín 3.3.2017 - 7.3.2017 (5 dní / 2 noci)
Doprava autobusová
Nástupní místo
Termín č. 378750
Ubytování
Pojištění
Slevový Kód
Osoby v jedné ubytovací jednotce
Věk dětí na konci zájezdu
Potvrdit změnu

Pokoj 2+0, polopenze

Základní ceny Cena Počet Celkem
Osoba na pevném lůžku - 2,86 % | 6 990 Kč
6 790 Kč
2x 13 580 Kč
Povinné příplatky
skipas Pinzolo 3 dny Dospělý Skipas na 3 dny 0 Kč 2x 0 Kč
nástupní místo: Beroun - zimní zájezdy 0 Kč 2x 0 Kč
Cena celkem
Váš zájezd byl koupen se slevou s ušetřili jste 400 Kč

Cena zahrnuje: 2x ubytování/os., 2x polopenze/os., autobusová doprava, skipas pro oblast Pinzolo na 3 dny, wellness, 1 Après Ski, 1 gala večeře, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta.


Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případná povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den se platí na místě.Nezávazná poptávka (nevytvoří rezervaci)

Souhlasím s uchováním osobních údajů.

Závazná objednávka

Souhlasím s uchováním osobních údajů.