+420 511 444 355 | Kontakty
Volejte Po–Čt 7.00–20.00

               Pá 7.00–17.00
Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

 Nedávno prohlédnuté

Villa Jelena

Rodinná vilka leží ve vesničce Brist pouze 150 m od oblázkové pláže.Rodinná vila disponuje až 2-lůžkovými pokoji se dvěma přistýlkami (ve formě palandy).Venkovní posezení před vilkouPodél pláže můžete dojít až do vedlejšího města Gradac.Podél oblázkové pláže můžete procházkou dojít až do vedlejšího města Gradac.Celkový pohled na vesničku Brist.
Popis

Dovolená u moře v Chorvatsku – letovisko Brist. Ubytování v oblíbené vile Jelena jen 150 m od pláže, dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma!

 • 8–10denní zájezd do Chorvatska
 • Ubytování ve vile Jelena*** s polopenzí
 • Pouze cca 150 m od oblázkové pláže
 • Dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma – omezená kapacita
 • Oblíbené v minulé sezóně
 • Doprava vlastní nebo autobusem – nástupní místa po celé ČR

Letní dovolená v klidném letovisku Brist

Brist je klidné letovisko s menším přístavem. Leží v jižní části Makarské riviéry pod Jadranskou magistrálou. Je vzdálen pouhé 2 km od vyhledávaného turistického střediska Gradac. Brist má dlouhou kulturní tradici, je rodným místem významného chorvatského básníka a spisovatele Andriji Kačiće Miošiće. K zachovalým kulturním památkám patří především barokní kostel svatého Michala (Sv. Mihovil) a kamenná věž ze 17. století. Letovisko Brist můžeme doporučit každému, kdo hledá klidnou dovolenou, milovníkům vodních sportů nebo i horolezcům.

Ubytování ve vile Jeleně pouze 150 m od oblázkové pláže

Vila Jelena se nachází v malém letovisku Brist pouze 150 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum městečka, kde můžete navštívit místní restaurace a kavárny se nachází cca 300 m od ubytování. Větší Gradac je vzdálen 2 km od Bristu a dostanete se tam příjemnou procházkou podél pobřeží. K vybavení vily patří restaurace, WiFi, venkovní posezení, dvě společné lednice v mezipatrech a parkoviště (pro max. 6 aut).


Dvoulůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek (přistýlka v pokojích 2+2 ve formě palandy) mají vlastní sociální zařízení, SAT/TV a klimatizaci (za poplatek 5 €/den, v pokojích č. 106 a 111 je klima zdarma). Většina pokojů má balkon s orientací na moře, pokoje č. 102 a 107 jsou s francouzským oknem.


Stravování probíhá formou polopenze – snídaně kontinentální (často obohacená o ovoce a zeleninu, které si sami pěstují majitelé vily) a na večeři máte výběr ze 2 menu. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně.

Oblázková pláž pouze 150 m od ubytování

Pěkná malá oblázková pláž se nachází pouze 150 m od vily (vzdušnou čarou cca 40 m). K pláži se jde po schodech. Brist je proto vhodný pro rodiny s dětmi, neplavce i starší lidi.

Cestujete s dětmi?

V případě pobytu v období od 16.6. do 8.9.2018 má 1 dítě do 11,99 let ubytování na přistýlce s polopenzí zdarma. Pokud cestujete autobusovou dopravou, hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.
Pozor: kapacita dětí zdarma je omezená – 3 pokoje/termín!

Sport a zábava

Letovisko má dobré podmínky pro vodní sporty jako je potápění, jachting, windsurfing nebo podmořský rybolov. Z Bristu vede podél moře pěší promenáda až do Gradace, kterou mohou využít i příznivci jízdy na kolečkových bruslích. V kopcích nad Bristem je celkem 12 km upravených cyklostezek, ze kterých je překrásný pohled na ostrovy a Pelješský průliv. Blízkost pohoří Biokovo mohou také využít horolezci, speologové, botanici či milovníci procházek přírodou. V letovisku Brist se nachází také menší obchůdek se základními potravinami a nápoji. Za většími nákupy, včetně suvenýrů, je potřebné vyrazit do blízkého Gradace. Zde je také pošta, směnárna, bankomat lékárna a další služby.

Důležité informace

 • Check in od 14.00, check out do 9.00 hod.
 • Doprava vlastní nebo autobusem
 • Nástupní místa po celé ČR
 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
 • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas