+420 511 444 355

Volejte Po–Čt 8.00–17.00

So, Ne: zavřeno

Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

Vážení klienti,
vítejte na stránkách CK České kormidlo s.r.o.

Rádi bychom Vám poděkovali za projevenou důvěru a těšíme se na setkání s Vámi, kteří našich služeb využíváte pravidelně a také s těmi, kteří jsou na našich stránkách poprvé.

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou seznámili se základními informacemi o CK České kormidlo.

Zahájení činnosti

Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. byla založena 25. 10. 2002 na základě oprávnění k provozování činnosti cestovní kanceláře vydaného Ministerstvem obchodu a cestovního ruchu České republiky. Prvním sídlem naší cestovní kanceláře se stalo město Hranice, kam přicházejí naši klienti již šestnáctým rokem, aby si objednali pobytové zájezdy do Chorvatska a do Itálie, na které se naše cestovní kancelář specializuje. V roce 2003 se cestovní kancelář rozrostla o novou pobočku v Brně, které je srdcem a centrem jihomoravského regionu a je k dispozici všem klientům jižní Moravy.

Již v roce 2003 jsme vydali první katalog zaměřený na zimní pobyty a v této tradici úspěšně každým rokem pokračujeme vydáváním letních a zimních katalogů.

Prodej zájezdů renomovaných cestovních kanceláří

CK České kormidlo jako touroperátor specializující se na pobytové zájezdy je také autorizovaným prodejcem zájezdů stovky renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Zájezdy těchto cestovních kanceláří si můžete zakoupit přímo u nás v provozovně nebo prostřednictvím internetového prodeje, a to za stejnou cenu jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Tímto způsobem šetříme Váš čas při vyhledávání dovolené v různých katalozích jednotlivých cestovních kanceláří a agentur.

Pokud jste si již svou dovolenou vybrali, můžete se s námi spojit prostřednictvím telefonu, skypu, e-mailu nebo si zájezd přímo objednat přes formulář na našich webových stránkách. Jako internetová cestovní kancelář působíme na trhu od roku 2004 a nabízíme tak stále se rozrůstající a neustále aktualizovanou nabídku jak katalogových zájezdů, tak zájezdů na poslední chvíli.

Autobusová doprava - Autokarem.cz s.r.o.

Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. nezajišťuje klientům pouze samotnou dovolenou, ale zároveň poskytuje služby v oblasti autokarové dopravy a zajišťuje autobusy pro klienty, kteří mají svůj program a potřebují zajistit pouze dopravu.

V roce 2009 jsme založili dopravní společnost Autokarem.cz www.autokarem.cz

Sdružení Autokarem.cz podniká v oblasti mezinárodní autobusové dopravy a mezi stálé klienty patří spokojení zákazníci partnerských cestovních kanceláří, sportovní oddíly, školní zájezdy, nezávislé sdružení a firmy pro rekreaci a školení svých zaměstnanců.

Díky široké základně vozového parku, kterou sdružení Autokarem.cz disponuje, není pro nás problém přistavit vůz přesně podle Vašich požadavků, s kapacitou a vybavením na míru a kamkoli na území České i Slovenské republiky, a to s minimálními nebo nulovými náklady.

Dobře si uvědomujeme, nakolik je specifický každý zákazník a přeprava, kterou zařizujeme, proto nestanovujeme paušální ceny, ale vytváříme je přesně podle zakázky a na míru, takže neplatíte ani o korunu navíc, než je potřeba. Naším cílem je podávat kvalitní služby a dosáhnout maximální spokojenosti klientů, ať už ze strany cestovních kanceláří, sdružení či jednotlivců.

Pronájem autobusů

Společnost Autokarem.cz s.r.o. nabízí rozsáhlý vozový park a postupným pořizováním nových zahraničních vozů udržuje vysoký standard vozového parku a nadále zkvalitňuje služby, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Firma momentálně vlastní 8 zahraničních vozů.

Jak se na zájezd přihlásíte

Na kterýkoliv zájezd z naší nabídky na webových stránkách nebo v katalogu se můžete osobně přihlásit v cestovní kanceláři České kormidlo, kde také uzavřete smlouvu o zájezdu.

Smlouvu o zájezdu i s Všeobecnými obchodními podmínkami obdržíte buď elektronicky v e-mailu anebo fyzicky v provozovně CK České kormidlo na Okružní 783/39 v Brně nebo na pobočce CK České kormidlo na Masarykově nám. 16 v Hranicích. Tuto smlouvu můžete získat také u našich provizních prodejců, na Vaše požádání Vám ji můžeme zaslat, nebo si ji můžete vyhledat na našich internetových stránkách: www.ceskekormidlo.cz a přihlásit se přímo přes internet. Při přihlášení na zájezd je potřeba znát jméno a příjmení všech přihlašovaných osob, data narození, adresy včetně PSČ a telefonní spojení. Záloha při podpisu smlouvy činí 50 % z ceny zájezdu a zbývající doplatek se hradí nejpozději měsíc před odjezdem.

Co je nutné vědět před odjezdem

Pokyny k odjezdu zasíláme na Vaši emailovou adresu, obvykle sedm dní před samotným odjezdem. Při cestování autobusem je povoleno 1 cestovní zavazadlo na osobu, sportovní taška nebo kufr (nepřepravujeme neskladné krosny) a jedno příruční zavazadlo s věcmi osobní potřeby do autobusu. Vzhledem k namátkovým kontrolám na hranicích je nutné dodržet váhu zavazadla, a to maximálně do 20 kg. Za každé zavazadlo navíc má řidič autobusu právo vybrat příplatek ve výši 300 Kč.