+420 511 444 355

Volejte Po–Čt 7.00–19.00

Pá 7.00–17.00

Vyzkoušejte nový web

Vyhledat zájezdy

Hotel Urri - 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně

Centrum městečka Aprica je vzdáleno jen 250 m a bary či restaurace 100 m od hoteluSkiareál Magnolta nabízí modré a červené sjezdovky. Pro odpočinek je vybaven restaurací, barem a sluneční terasou.Ve středisku Aprica naleznete sjezdovky od nejjednoduších po náročnéLyžařům je k dispozici 22 sjezdovek o celkové délce cca 50 kmUmělé zasněžování až do dubnaVe výšce 1 800 m se nachází také pro snowboardisty snowparkLyžařské středisko Aprica také nabízí běžkařské stopy všech náročnostíHotel Urri je vzdálen pouhých 400 m od lyžařského areálu Pallabione a pouhých 50 m od zastávky skibusuHotel má krásné, nově rekonstruované prostorné koupelnyStředisko nabízí 28 km modrých sjezdovek14 km červených sjezdovek8 km černých sjezdovekSkiareál Baradello je nový areál vybudovaný v roce 2004 - 2006 se 4-sedačkovou lanovkou, která vynese lyžaře až do výšky 1 970 mSkiareál Campetti je vhodný pro nováčky na lyžíchSkiareál Palabione je kolébkou aprického lyžování - od 1 000 - 2 300 m.n.m.Aprica také může nabídnout Ski Mountaineering neboli ,,lyžařské horolezectví" Ve volném čase si můžete zajít do bazénu Tessera Valltelina nebo si zapůjčit brusle na místním kluzišti.
Popis

50 km perfektně upravených sjezdovek a pohádkový hotel Urri***

 • 5denní lyžařský zájezd do střediska Aprica
 • Doprava, ubytování na 2 noci, polopenze a skipas v ceně
 • 3 dny lyžování v italských Alpách
 • Ubytování v hotelu Urri*** s polopenzí
 • Krásné zrekonstruované koupelny na pokojích
 • Skibus jen 50 m od hotelu
 • Lyžařský areál 400 m od hotelu
 • 50 km sjezdovek a snowpark
 • Centrum je vzdáleno jen 250 m
 • Úžasný delegát Vašek pro Vás bude opět mít ochutnávky místních specialit!
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Bezlepková polopenze možná
 • WiFi k dispozici

Aprica – 50 km super sjezdovek 28 km modrých, 14 km červených a 8 km černých!

Aprica je umístěna v oblasti Valtellina, nejseverněji položená část provincie Lombardie. Lyžařská oblast Aprica & Corteno nabízí 50 km perfektně upravených sjezdovek, 18 lyžařských vleků (2 lanovky, 6 sedačkových lanovek, 6 vleků, 1 poma a 5 pohyblivých koberců). Dále je v Aprice 21 sjezdovek v nadmořské výšce 1 200–2 300 m a 3 běžkařské okruhy. Svahy umožňují sjezd přímo z vrcholu hory až k hotelům. Po lyžování můžete načerpat síly v místním krytém bazénu na Via Magnolta 32, kde je moderní a plně vybavený bazén a wellness centrum. K dispozici jsou dva bazény: 25×12,5 m s hloubkou 1–1,8 m a také dětský bazén 8x4 m s hloubkou 0,8 m. Teplota vody je většinou mezi 28–30 °C. Ve wellness části najdete 4 sauny, turecké lázně, vířivku, salón krásy a masáže. Také si zde můžete v baru nakoupit nápoje. Dospělá osoba zaplatí cca 5,5 €, děti 5–12 let jen 4 €, mladší děti jsou zdarma. Zlevněné vstupné mají také osoby starší 60ti let a to za 3 €. Do wellness centra je vstup za 12 € a kombinované vstupné bazén a wellness za 15 €. Tyto ceny byly platné v zimní sezóně 2018/2019.

5denní lyžařský zájezd od Českého kormidla

První den odjíždíme z ČR ve večerních hodinách (přesné časy a místa najdete na konci popisu tohoto zájezdu). Druhý den ráno budeme na místě a půjdeme lyžovat. Odpoledne se ubytujeme a na hotelu dáme večeři. Třetí den snídaně, lyžovačka, na konci dne večeře na hotelu. Čtvrtý den snídaně, check out, lyžovačka a navečer odjezd. Pátý den se v noci nebo nad ránem vrátíme do ČR.

Rodinný hotel Urri*** 400 m od lyžařského areálu

Hotel Urri se nachází v městečku Aprica (jen 43 km Vás dělí od Livigna) a je vybaven recepcí, restaurací/jídelnou s krásným výhledem směrem na sjezdovky, barem, společenskou místností, terasou, úschovnou lyží, WiFi, parkovištěm a výtahem. Oblíbený lyžařský areál Palabione je 400 m od hotelu, skibus cca 50 m, centrum 250 m, restaurace a bary jsou do 100 m.

Prostorné pokoje s rekonstruovanými koupelnami

Pokoje jsou příjemně vybaveny a ubytují 2–4 osoby ve dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek (patrová postel). Pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu (většina zrekonstruovaných), fén, telefon, TV, většina pokojů má balkon (nelze předem rezervovat). Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici.

Stravování formou polopenze

 • Snídaně bufetová
 • Večeře jsou servírované o 3 chodech – výběr ze 2 menu, případně i pevně stanovené menu, salátový bufet.
 • Nápoje k večeři si platíte na místě
 • Snídaně 7.00 – 9.00 hod, večeře 18.30 hod – 20.00 hod. (časy se mohou změnit)
 • Na vyžádání je možná vegetariánská a bezlepková strava (stačí jen nahlásit v CK, my Vám to připíšeme do poznámky k ubytování)

Ubytování – důležité informace

 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
 • Check in v hotelu bývá většinou od 16.00 hod., dřívější ubytování je přímo v režii hotelu, pokud již bude mít pokoje připraveny
 • Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj
 • Domácí zvířata nejsou povolena
 • V místě se platí povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./noc
 • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.

Svozové trasy z ČR

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu
 • Svozová trasa z Ostravy jede směrem na Brno a dále na Prahu, kde se setká s autobusy z Liberce a Pardubic, klienti si přestoupí do finálních autobusů a dále pokračují do Itálie
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii

Check in/out a převlékání

K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu slouží společenská místnost hotelu Urri. Poslední den si klienti nechají zavazadla v místnosti v hotelu, kde se po lyžování mohou také převléknout, odjezd zpět do ČR bývá kolem 18–19 hod. Delegát čas odjezdu upřesní. Check in je možný většinou od 16.00 hod., klienti se mohu zkusit ubytovat již od 14.00 hod., pokud jim to recepce umožní a budou již nachystané a uklizené pokoje po předchozí skupině.

Místenky do autobusu

Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

Zavazadla

Každý cestující má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť z důvodu možného poškození. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč (po vytvoření rezervace se spojte emailem s prodejcem, který Vám pošle cestovní smlouvu).

Pozor, může se stát...

 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
 • V případě uzavření lyžařského střediska kvůli povětrnostním podmínkám (vichřice, laviny apod.) nemají klienti nárok ani na poměrnou část ceny skipasu za dobu sjezdovek mimo provoz.

Cenová kalkulace

8.12. - 12.12.2019
5 dní
Sleva: až -2 %
Doprava: autobusová
od 5 399 Kč/os.
Termín 8.12.2019 - 12.12.2019 (5 dní / 2 noci)
Doprava autobusová
Nástupní místo
Termín č. 1984546
Ubytování
Pojištění
Slevový Kód
Osoby v jedné ubytovací jednotce
Věk dětí na konci zájezdu
Potvrdit změnu

pokoj 2+0, polopenze

Základní ceny Cena Počet Celkem
Osoba na pevném lůžku - 1,66 % | 5 490 Kč
5 399 Kč
2x 10 798 Kč
Povinné příplatky
skipas 3 dny dospělý Aprica 3 dny 0 Kč 2x 0 Kč
nástupní místo: Beroun 0 Kč 2x 0 Kč
Cena celkem
Váš zájezd byl koupen se slevou a ušetřili jste 182 Kč

Cena zahrnuje: 2× ubytování/os., 2× polopenzi/os., autobusovou dopravu, skipas pro oblast Aprica na 3 dny, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta.


Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, povinnou vratnou kauci 5 €/skipas, povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./noc - platí se na místě.Nezávazná poptávka (nevytvoří rezervaci)

Souhlasím s uchováním osobních údajů.

Závazná objednávka

Souhlasím s uchováním osobních údajů.
Termíny
6.12. - 10.12.2019
5 dní
Sleva: až -3 %
Doprava: autobusová
od 5 499 Kč/os.
10.12. - 14.12.2019
5 dní
Sleva: až -2 %
Doprava: autobusová
od 5 399 Kč/os.
12.12. - 16.12.2019
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 5 690 Kč/os.
14.12. - 18.12.2019
5 dní
Sleva: až -3 %
Doprava: autobusová
od 5 499 Kč/os.
16.12. - 20.12.2019
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 5 499 Kč/os.
18.12. - 22.12.2019
5 dní
Sleva: až -2 %
Doprava: autobusová
od 5 599 Kč/os.
15.1. - 19.1.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 5 990 Kč/os.
17.1. - 21.1.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 5 990 Kč/os.
19.1. - 23.1.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 5 790 Kč/os.
21.1. - 25.1.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 5 790 Kč/os.
23.1. - 27.1.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 290 Kč/os.
25.1. - 29.1.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 290 Kč/os.
27.1. - 31.1.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od Vyprodáno/os.
29.1. - 2.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 590 Kč/os.
31.1. - 4.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 590 Kč/os.
2.2. - 6.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 290 Kč/os.
4.2. - 8.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 290 Kč/os.
6.2. - 10.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 590 Kč/os.
8.2. - 12.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
10.2. - 14.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 490 Kč/os.
12.2. - 16.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
20.2. - 24.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
22.2. - 26.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
24.2. - 28.2.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 490 Kč/os.
26.2. - 1.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
28.2. - 3.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
1.3. - 5.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 490 Kč/os.
3.3. - 7.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 490 Kč/os.
5.3. - 9.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
7.3. - 11.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 790 Kč/os.
9.3. - 13.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 390 Kč/os.
11.3. - 15.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 590 Kč/os.
13.3. - 17.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 590 Kč/os.
15.3. - 19.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 290 Kč/os.
17.3. - 21.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 290 Kč/os.
19.3. - 23.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 590 Kč/os.
21.3. - 25.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 490 Kč/os.
23.3. - 27.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 190 Kč/os.
25.3. - 29.3.2020
5 dní
 
Doprava: autobusová
od 6 390 Kč/os.
27.3. - 31.3.2020
5 dní
Sleva: až -8 %
Doprava: autobusová
od 5 899 Kč/os.
29.3. - 2.4.2020
5 dní
Sleva: až -2 %
Doprava: autobusová
od 5 899 Kč/os.
31.3. - 4.4.2020
5 dní
Sleva: až -2 %
Doprava: autobusová
od 5 899 Kč/os.
2.4. - 6.4.2020
5 dní
Sleva: až -8 %
Doprava: autobusová
od 5 699 Kč/os.
4.4. - 8.4.2020
5 dní
Sleva: až -8 %
Doprava: autobusová
od 5 699 Kč/os.
6.4. - 10.4.2020
5 dní
Sleva: až -3 %
Doprava: autobusová
od 5 699 Kč/os.
8.4. - 12.4.2020
5 dní
Sleva: až -8 %
Doprava: autobusová
od 5 699 Kč/os.
10.4. - 14.4.2020
5 dní
Sleva: až -8 %
Doprava: autobusová
od 5 699 Kč/os.